


Moen® Replacement Handle Knob Insert, Monticello® Series, 3.62 in Width, 1 in Height, 4-3/4 in Depth, Finish: Chrome
Monticello faucets and accessories are the very definition of timeless style, delivering Moen®'s performance and reliability. With its impeccable finish and simple curves, the Monticello collection offers a low profile, yet distinctive, statement. Monticello faucets and accessories are the very definition of timeless style, delivering Moen®'s performance and reliability. This classic design is transitional and can play easily in a multitude of decorating styles.
Manufacturer: Fortune Brands Innovations, Inc
Log in to view product pricing and place your order.
| PTB1F34007 | |
|---|---|
| Series | Monticello® Series |
| Width | 3.62 in |
| Height | 1 in |
| Depth | 4-3/4 in |
| Finish | Chrome |
| Length | 4.750 in |
| Width | 3.620 in |
| Height | 1.000 in |
| Weight | 0.500 lb |