
Jones Stephens™ Offset Closet Flange Without Hub, 4 x 4 x 2 in Pipe, No-Hub Connection, 4-1/4 in Length, 7-1/4 in Outside Diameter, Iron
Manufacturer: Jones Stephens
Log in to view product pricing and place your order.
| PPI1260652 | |
|---|---|
| Pipe Size | 4 x 4 x 2 in |
| Connection Type | No-Hub |
| Length | 4-1/4 in |
| Outside Diameter | 7-1/4 in |
| Material | Iron |
| Length | 5.000 in |
| Width | 4.500 in |
| Height | 4.500 in |
| Weight | 4.250 lb |
