
American Standard Bathroom Sink With Faucet Ledge, Studio® Collection, Rectangular Shape, Center Drain Location, 8 in Faucet Center, Vitreous China, White, 3 Holes, Drop-In Mounting, 1 Bowl, Sink Bowl Size (Single or Left): 12 in L x 18 in W x 4-1/2 in D, 21-1/4 in Length, 17-3/4 in Width, 6-1/2 in Height
Manufacturer: LIXIL Corporation
Log in to view product pricing and place your order.
| PGZ1273900 | |
|---|---|
| Collection | Studio® |
| Shape | Rectangular |
| Drain Location | Center |
| Faucet Center Size | 8 in |
| Material | Vitreous China |
| Color | White |
| Number of Holes | 3 |
| Mounting Type | Drop-In |
| Number of Bowls | 1 |
| Sink Bowl Size (Single or Left) | 12 in L x 18 in W x 4-1/2 in D |
| Length | 21-1/4" in |
| Width | 17-3/4" in |
| Height | 6-1/2" in |