
NDS® Cut-Off Riser Extension, 1/2 in Connection, FIP x MIP Connection, 70 psi, LDPE, Black, 2-3/4 in Length
Manufacturer: NORMA Group
Log in to view product pricing and place your order.
| IEZC512847 | |
|---|---|
| Series | null |
| Connection Size | 1/2" in |
| Connection Type | FIP x MIP |
| Flow Rate | null |
| Pressure Rating | 70 psi |
| Material | LDPE |
| Color | Black |
| Diameter | null |
| Length | 2-3/4" in |
| Width | null |
| Height | null |
| Specifications | null |
| Suitable For Use With | null |
| Additional Information | null |
