
Champion® Remote Control Assembly, For Use With: RWC35/RN35W, RWC50/RN50W, RWC44, RWC46/RN46W Evaporative Window Coolers, Plastic, White, 10 in H x 8 in W x 7 in D
Manufacturer: Essick Air Products, Inc
Log in to view product pricing and place your order.
| HQZ1200160 | |
|---|---|
| Suitable For Use With | RWC35/RN35W, RWC50/RN50W, RWC44, RWC46/RN46W Evaporative Window Coolers |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Dimensions | 10 in H x 8 in W x 7 in D |
| Length | 7.000 in |
| Width | 8.000 in |
| Height | 10.000 in |
| Weight | 2.000 lb |
