
Shoemaker Filter Grille, 935FG1 Series, 20 x 20 in, 2/3 in Grille Spacing, 1/8 in Duct, Surface Mounting, 2-1/4 in Length, 22-7/8 in Width, 22-7/8 in Height, Aluminum/Steel, Finish: Powder Pre-Coated, Soft White, Additional Information: 45 deg Deflection Angle, 1 in Filter Size
Manufacturer: RectorSeal
Log in to view product pricing and place your order.
| HGZ1310935 | |
|---|---|
| Series | 935FG1 Series |
| Size | 20 x 20 in |
| Grille Spacing | 2/3 in |
| Duct Size | 1/8 in |
| Mounting Type | Surface |
| Length | 2-1/4 in |
| Width | 22-7/8 in |
| Height | 22-7/8 in |
| Material | Aluminum/Steel |
| Finish | Powder Pre-Coated |
| Color | Soft White |
| Additional Information | 45 deg Deflection Angle, 1 in Filter Size |