
Shoemaker Fixed Premium Floor Register, Series: 375 Series, Blade Faceplate Type, 4 x 10 in, 1/2 in Grille Spacing, 0.212 sq-ft Area, Steel, Powder-Coated, Bronze, 2-1/4 in Width, Additional Information: Surface Mount
Manufacturer: RectorSeal
Log in to view product pricing and place your order.
| HGZ1310900 | |
|---|---|
| Series | 375 Series |
| Faceplate Type | Blade |
| Size | 4 x 10 in |
| Grille Spacing | 1/2" in |
| Area | 0.212 sq-ft |
| Material | Steel |
| Finish | Powder-Coated |
| Color | Bronze |
| Width | 2-1/4" in |
| Additional Information | Surface Mount |