
Shoemaker Fixed Filter Grille, 600FG1 Series, 24 x 14 in, 1/2 in Grille Spacing, Surface Mounting, 2-3/8 in Length, 26-7/8 in Width, 16-7/8 in Height, Aluminum/Steel, Finish: Powder Pre-Coated, Soft White, Additional Information: 0 deg Deflection Angle, 1 in Filter Size
Manufacturer: RectorSeal
Log in to view product pricing and place your order.
| HGZ1310806 | |
|---|---|
| Series | 600FG1 Series |
| Size | 24 x 14 in |
| Grille Spacing | 1/2 in |
| Mounting Type | Surface |
| Length | 2-3/8 in |
| Width | 26-7/8 in |
| Height | 16-7/8 in |
| Material | Aluminum/Steel |
| Finish | Powder Pre-Coated |
| Color | Soft White |
| Additional Information | 0 deg Deflection Angle, 1 in Filter Size |