


Shoemaker Floor Grille, Series: 1600, 12 x 24 in, 1/2 x 2 in Grille Spacing, 7/8 in Length, 14-7/16 in Width, 26-7/16 in Height, Steel, Powder Pre-Coated, Driftwood Tan
Manufacturer: RectorSeal
Log in to view product pricing and place your order.
| HGZ1310675 | |
|---|---|
| Series | 1600 |
| Size | 12 x 24 in |
| Grille Spacing | 1/2 x 2 in |
| Length | 7/8 in |
| Width | 14-7/16 in |
| Height | 26-7/16 in |
| Material | Steel |
| Finish | Powder Pre-Coated |
| Color | Driftwood Tan |