


Moen® Handle Cap Kit, For Use With: Kingsley™ T6125ORB 2-Handle Lavatory Faucet Trim, Oil-Rubbed Bronze
With classic Kingsley, each understated detail--like decorative hot/cold temperature inlays, simple lever handles and arched spout--comes together to create enduring, stand-out style.
Manufacturer: Fortune Brands Innovations, Inc
Log in to view product pricing and place your order.
| BMIS214749 | |
|---|---|
| Suitable For Use With | Kingsley™ T6125ORB 2-Handle Lavatory Faucet Trim |
| Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Model | Moe-114324 |
| Collection | Kingsley |
| Length | 1.600 in |
| Width | 1.200 in |
| Height | 0.300 in |
| Weight | 0.040 lb |
| Volume | 0.580 cu-ft |
