


Moen® Wand Kit, Oil-Rubbed Bronze Sprayer Head
From finishes that are guaranteed to last a lifetime, to faucets that perfectly balance your water pressure, Moen sets the standard for exceptional beauty and reliable, innovative design. Bring elegance to your home with premium selections from Moen. From the sophistication of period Traditional to the streamlined refinement of minimalist contemporary, you'll find a host of amazing ways to express your style with products from Moen.
Manufacturer: Fortune Brands Innovations, Inc
Log in to view product pricing and place your order.
| BMIS214699 | |
|---|---|
| Collection | Moen |
| Sprayer Head Finish | Oil-Rubbed Bronze |
| Model | Moe-134742 |
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Length | 2.810 in |
| Width | 2.380 in |
| Height | 4.250 in |
| Weight | 0.560 lb |
| Volume | 28.420 cu-ft |
